• Nauja
Drėgmę sugeriantis rankšluostis

Drėgmę sugeriantis rankšluostis

10,00 €
Su mokesčiais
ARTERO RANKŠLUOSTIS. Drėgnas rankšluostis skirtas šunims ir katėms, kuris ypatingai gerai absorbuoja drėgmę, po maudymosi iki 50%.
Kiekis
Turime
  Duomenų apsauga

Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

  Pristatymo informacija

Pristatymas per 1-3 darbo dienas

  Grąžinimo taisyklės

Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

ARTERO RANKŠLUOSTIS. Drėgnas rankšluostis skirtas šunims ir katėms, kuris ypatingai gerai absorbuoja drėgmę, po maudymosi iki 50%. Jis padeda išvengti bakterijų dauginimosi bei nepageidaujamų ir nemalonių kvapų. Vasarą tai yra ypač naudinga prekė - sudrėkintas rankšluostis funkcionuoja ir kaip vėsinantis paklotas.
Plačiau apie prekę: jos pagrindinė formulė yra su jonizuota anglimi. Būtent dėl šios medžiagos struktūros rankšluostis blokuoja bakterijų plitimą, naikina blogus kvapus ir puikiai absorbuoja vandens molekules.
Naudojimas kaip sausinančio rankšluosčio: Augintinį šluostyti reikia glostymo judesiais, švelniai surenkant vandenį pagal plauko augimo kryptį.
Naudojimas kaip vėsinančio pakloto: sudrėkinkite rankšluostį, jei norite geresnio efekto šlapinkite po labai šaltu vandeniu, patieskite jį ant žemės ir leiskite augintiniui atsigulti. Odos ir rankšluosčio kontaktas padeda reguliuoti augintinio temperatūrą. Kas kelias valandas pakartotinai drėkinkite rankšluostį, kad augintinis nedehidratuotų ir visą laiką vėsintųsi.
Priežiūra: Panaudojus - rankšluostis turi būti išplautas, nugręžtas ir tuomet, kol yra drėgnas supakuojamas atgal į maišelį ir uždaromas. Rankšluostis pakuotėje turi būti laikomas drėgnas. Jonizuotos anglies formulė blokuoja puvimo ir rūgimo procesus, todėl rankšluostis būdamas drėgmėje neskleis blogų kvapų ir nepraras savo savybių.
A418
3 Prekės

Kol kas atsiliepimų nėra