Filtruoti pagal close
Loginiai žaidimai šunims
Lavinantys žaidimai jūsų augintiniui

Aktyvūs filtrai

Šunų loginis žaislas Tornado Šunų loginis žaislas Tornado
  • Nauja
  • Išparduota
Šunų loginis žaislas Tornado
"Nina Ottosson by Outward Hound Dog Tornado" interaktyvioji dėlionė šunims - tai smagus būdas praturtinti šuns žaidimo laiką ir sudominti jį problemų sprendimo žaidimais! Ši 2 lygio vidutinio sudėtingumo šuns dėlionė užima šunis užduotimis su skanėstais, kurios stimuliuoja šuns pojūčius ir skatina jo natūralius instinktus medžioti ir ieškoti maisto
https://www.youtube.com/watch?v=YhV1vRyOGzo&ab_channel=OutwardHound
Kaina 24,90 €
Šunų loginis žaislas Brick Šunų loginis žaislas Brick
  • Nauja
Šunų loginis žaislas Brick
"Nina Ottosson by Outward Hound Dog Brick" interaktyvioji dėlionė šunims - tai smagus būdas supažindinti savo šuniuką su šuniškomis dėlionėmis ir sudominti jį problemų sprendimo žaidimais! Ši 2 lygio vidutinio sudėtingumo šuns dėlionė užima šunis užduotimis su skanėstais, kurios stimuliuoja šuns pojūčius ir skatina jo natūralius instinktus medžioti ir ieškoti maisto.
https://www.youtube.com/watch?v=rjaYgk7E3_w&ab_channel=OutwardHound
Kaina 24,90 €
Šunų loginis žaidimas Smart Šunų loginis žaidimas Smart
  • Nauja
Šunų loginis žaidimas Smart
Nina Ottosson by Outward Hound Dog Smart interaktyvioji dėlionė šunims - tai smagus būdas supažindinti savo šuniuką su šuniškomis dėlionėmis ir sudominti jį problemų sprendimo žaidimais! Ši 1 lygio pradedančiųjų šunų dėlionė su skanėstais užima šunis, nes sprendžia į skanėstus orientuotas užduotis, kurios stimuliuoja šuns pojūčius ir skatina jo natūralius instinktus medžioti ir ieškoti maisto.
https://www.youtube.com/watch?v=Y4wp3MDrp7o&ab_channel=OutwardHound
Kaina 14,90 €
Šunų loginis žaidimas Treat... Šunų loginis žaidimas Treat...
  • Nauja
  • Išparduota
Šunų loginis žaidimas Treat...
Nina Ottosson by Outward Hound Dog Treat Maze interaktyvioji dėlionė šunims - tai smagus būdas praturtinti šuns žaidimo laiką ir sudominti jį problemų sprendimo žaidimais! Ši 2 lygio vidutinio sudėtingumo šunų dėlionė užima šunis, pateikdama į skanėstus orientuotas užduotis, kurios stimuliuoja šuns pojūčius ir skatina jo natūralius instinktus medžioti ir ieškoti maisto.
https://www.youtube.com/watch?v=B3O0WDkufDU&ab_channel=OutwardHound
Kaina 14,90 €