Parduotuvės Taisyklės

Prekių užsakymas

1.1. Pirkėjas, pirkdamas internetinėje parduotuvėje www.kosmetikaaugintiniams.lt, suformavęs prekių krepšelį ir pažymėjęs „sutinku su taisyklėmis“, paspaudęs mygtuką ,,Pirkti“, patvirtina, kad su šiomis Taisyklėmis, Privatumo politikaPrekių užsakymoPrekių pristatymo bei Prekių grąžinimo taisyklėmis susipažino, su jomis sutinka ir įsipareigoja jų laikytis. Užsakymo langelyje pirkėjas, paspaudęs mygtuką „Pirkti“, patvirtina, kad perka prekes ir sutinka su bendra prekių kaina, į kurią įskaičiuoti visi mokesčiai, prie kainos numatyti papildomi mokesčiai ir / ar kitos išlaidos (pavyzdžiui, vežimo, pristatymo, pašto ir kitos išlaidos, jei tokių yra), t.y. sudaroma ir įsigalioja nuotolinė pirkimo – pardavimo sutartis (toliau – „Sutartis“) tarp Pardavėjo ir Pirkėjo.

1.2. Jei perkant internetu Pirkėjas nesutinka su kuria nors šių Taisyklių dalimi ar šiomis Taisyklėmis, Privatumo politikaPrekių užsakymoPrekių pristatymo bei Prekių grąžinimo taisyklėmis, bendra kaina ar jos dalimi, bet kokiais papildomais mokesčiais ir / ar papildomomis išlaidomis, tokiu atveju Pirkėjas negali pateikti užsakymo, pirkti prekės ir sudaryti Sutartį su Pardavėju.

1.3. Užsakymo metu pateikti duomenys yra saugomi Pardavėjo duomenų bazėje.

1.4. Pardavėjas siuntoje Pirkėjui kartu su užsakyta preke (prekėmis) pateikia PVM sąskaitą faktūrą.

1.5. Apsipirkimo elektroninėje parduotuvėje eiliškumas:

1.5.1. pasirinktas prekes dėti į savo ,,Pirkinių krepšelį“, spaudžiant nuorodą ,,Į krepšelį“ arba „Pirkti“. ,,Pirkinių krepšelyje“ bet kuriuo metu galima peržiūrėti visas jau išsirinktas prekes, keisti jų kiekius ar pašalinti iš sąrašo, jei persigalvojama ar užsakyme įsivėlė klaida. ,,Pirkinių krepšelio“ mygtukas pasirodo svetainės viršuje, pasirinkus pirkimui bent vieną prekę;

1.5.2. išsirinkus visas norimas pirkti prekes, eiti į ,,Pirkinių krepšelį“ ir jame, įsitikinti, jog užsakymas yra teisingas. Po pasirinktomis prekėmis puslapyje yra galimybė pasirinkti dovanų pakavimą (jeigu jis reikalingas).

1.5.3. Norint tęsti užsakymą, reikia pasirinkti banką, per kurį atliekamas apmokėjimas už prekes. Apmokėjimą už prekes galima atlikti vartotojai besinaudojantys SWEDBANK, SEB, DnB BANKAS, CITADELĖ BANKAS, DANSKE BANK, LUMINOR, ŠIAULIŲ BANKAS elektroninės bankininkystės paslaugomis. Pasirinkus apmokėjimą grynaisiais, ši paslauga kainuoja 1 € (ši opcija negalima karantino laikotariu).

1.5.4. Tęsiant užsakymą reikia užpildyti pristatymui reikalingą informaciją:

1.5.4.1. Užpildyti reikiamus duomenis - vardą, pavardę, el. paštą, kontaktinį telefoną bei pristatymo adresą (galima nurodyti namų arba darbo adresą). Pastabų skiltyje galima nurodyti papildomą informaciją susijusią su prekės pristatymu – prašymą kurjeriui iš anksto paskambinti prieš atvykstant, prekę atsiimsiančio asmens duomenis ir pan.

1.5.5. Pateikus prekių užsakymui reikalingą informaciją paspaudus nuorodą ,,Pirkti“, naujai atsidariusiame lange www.paysera.lt atsiranda galimybė atlikti apmokėjimą arba pasirinkus „Kiti mokėjimo būdai“ atsispausdinti suformuotą sąskaitą;

1.5.6. Sumokėti už prekes ir laukti patvirtinimo apie prekių užsakymą Pirkėjo nurodytu el. pašto adresu. Po patvirtinimo prekės pristatomos per 3-5 darbo dienas. (Vykstant įvairioms akcijoms ir šventiniu periodu, prekių pristatymas gali užtrukti ilgiau nei 4 darbo dienas).

1.5.7. Jei pirkimo metu kyla neaiškumų ar nesulaukiama patvirtinimo apie prekių užsakymą, siųsti el. laišką su klausimais adresu info@kosmetikaaugintiniams.lt

1.5.8. Dėl jūsų kompiuterio nustatymų bei monitoriaus raiškos, apšvietimo ar panašių sąlygų reali prekių spalva gali šiek tiek skirtis nuo matomų nuotraukoje.